Činnost

Požár odpadu

27.03.2022

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS na požár odpadu v Sezimově Ústí do části Samoty, po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Tábor a protože požár byl malého rozsahu naše jednotka byla na místě zásahu ponechána jako záloha. Po ukončení zásahu jsme byli odesláni zpět na základnu.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS na technickou pomoc k odstranění nebezpečných stavů do obce Turovec. Po příjezdu na místo průzkumem zjištěny popadané větve na komunikaci, jednotka větve odklidila a po úklidu vozovky se vrátila zpět na základnu.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS k požáru komínových sazí v Sezimově Ústí do ulice Žižkova. Po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Tábor, naše jednotka na místě zásahu provedla vyčištění topeniště kamen a po ukončení zásahu jsme byli odesláni zpět na základnu.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS na technickou pomoc k odstranění nebezpečných stavů do obce Skalice - skalické jednoty. Po příjezdu na místo byl zjištěn padlý strom přes komunikaci, jednotka strom rozřezala a po odklizení a úklidu vozovky se vrátila zpět na základnu.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS na technickou pomoc k odstranění nebezpečných stavů v Sezimově Ústí na Soukeníku. Po příjezdu na místo byly zjištěny padlé stromy přes komunikaci, jednotka stromy rozřezala a po odklizení a úklidu vozovky se vrátila zpět na základnu.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS na požár dopravního prostředku v Sezimově Ústí do ulice Táboritů. Po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Tábor, naše jednotka byla na místě zásahu ponechána jako záloha a po likvidaci požáru jsme byli odesláni zpět na základnu.

Požár odpadu

16.01.2022

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS k požáru odpadu do města Tábor ulice Berlínská. Po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Tábor. Naše jednotka byla ponechána na místě události jako záloha a po likvidaci požáru jsme byli odesláni zpět na základnu.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS k požáru komínových sazí v Sezimově Ústí. Po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Tábor, která komín zasypala pískem a naše jednotka vyčistila topeniště kamen. Po ukončení zásahu jsme byli odesláni zpět na základnu.

© Obsah stránek je majetkem SDH Sezimovo Ústí 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!