Činnost

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS na technickou pomoc do části Sezimovo Ústí Soukeník, po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že strom je zaklíněn v ostatních korunách stromů a hrozí pád na rekreační objekt. Velitel zásahu rozhodl o povolání jednotky HZS Tábor, po příjezdu na místo táborských profesionálů naše jednotka předala místo zásahu a...

Jednotka vyjela s DA Ford Tranzit do Sezimova Ústí I. K transportu imobilního pacienta, poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Požár

07.08.2022

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS k požáru do Plané nad Lužnicí ulice Průmyslová 451. Po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Tábor, naše jednotka byla na místě ponechána jako záloha a po ukončení zásahu jsme byli odesláni zpět na základnu. Na místě dále JSDH Planá nad Lužnicí.

S naší CAS 25 DENNIS navštívili děti v MŠ Lipová v Sezimově Ústí II. Ukázka vybavení a techniky se dětem moc líbila.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS na technickou pomoc na komunikaci mezi obcemi Tábor - Turovec. Na místě bylo průzkumem zjištěno, že spadlá část stromu je zaklíněná v ostatních korunách. Velitel rozhodl o povolání HZS Tábor, která se na místo dostavila s plošinou a těžkou vyprošťovací technikou. Po stržení stromu na zem naše jednotka provedla...

ZOČ

04.06.2022

Jednotka vyjela s DA Ford Tranzit na žádost starosty města Sezimova Ústí k zajištění bezpečnosti účastníků na akci Lužnická šlapka.

ZOČ

06.05.2022

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS a CAS 25 Škoda RTHP na žádost starosty města Sezimova Ústí na asistenci Lampionového průvodu a ohňostroje.

ZOČ

01.05.2022

Jednotka vyjela s DA Ford Tranzit na žádost starosty města Sezimova Ústí k zajištění bezpečnosti účastníků na akci Baťův běh.

Jednotka vyjela s CAS 25 DENNIS k požáru komínových sazí v Sezimově Ústí do ulice Jílemnického. Po příjezdu na místo zde již zasahovala jednotka HZS Tábor, naše jednotka byla na místě zásahu ponechána jako záloha a po likvidaci požáru jsme byli odesláni zpět na základnu.

ZOČ

16.04.2022

V čase 10:08 jednotka vyjela s DA-L 1Z Ford Tranzit na příkaz KOPIS HZS JčK do Českých Budějovic k převozu osob do zotavovny Pracov v Táboře.

© Obsah stránek je majetkem SDH Sezimovo Ústí 

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!